Kurumsal
305
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-305,theme-bridge,bridge-core-2.6.2,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1568

Kurumsal

Firmanız

Şirketimiz Renault çıkma ve yeni yedek parçası satışı konusunda faaliyet göstermektedir.Kaza yapmış araçların trafikten düşümü yapıldıktan sonra hasar görmeyen parçalarını satışa sunmakta olup aynı zamanda bakım ve onarımın işlemlerinide hizmet portföyümüzde bulundurmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Çıkma parçalar birer milli servettir ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlar. Aracınıza takacağınız sıfır parçalar yurtdışından ithal edildiği için ülke sermayesi yurtdışına aktarılır. Ancak ithal parça yerine takacağınız çıkma parça sayesinde parçayı yaklaşık %50 ucuza alarak hem kendi bütçenize, ödediğiniz para yurdışına aktarılmayacağından hemde ülke ekonomisine çok büyük katkı sağlanmış olur.

Kalite & Güven

Orjinal ve çıkma olarak satışa sunduğumuz tüm ürünlerimiz ; konusunda uzman ekibimiz tarafından gerekli kontolleri ve testleri yapılarak beğeninize sunulmaktadır.